Infolinky vol. 2 – Daňové

Mám šťastie a asi som predurčený ods*ať si veľa vecí za tento svet, resp. mať potrebu volať na infolinky. Ale skúste si podať daňové priznanie cez ten náš miliardový softík.

Nadľudská úloha pri plnej funkčnosti. Ešte nadľudskejšia pri malých/ozrutných zaváhaniach apky. Teda jednej z 8-mich nainštalovaných. Áno lebo jedna je málo, a za miliardu? Buchnime aspoň 8 rôznych, nech to má zmysel. Veď aj tak to kódia šťastní študenti v 8 roku svojho 3-ročného bakalárskeho štúdia.
Samozrejme, minimálne jedna nekomunikuje. Vyskúšate všetky možnosti, reinštalujete, meníte registre, spúštate ručne procesy, meníte práva ale nič. Po prelúskaní asi 5-tich fór prisudzujúc chybu zlej komunikácii s exportom z krosu (ktorú som aj vylúčil), som opäť zvolil ako východisko infolinku. Slečna nahrávaného hovoru mala o radosť postarané o 20:58 – 2 minúty pred koncom pracovnej doby. Samozrejme a keďže sa jedná o nahrávaný hovor, osočovanie systému bolo na prvom mieste, spolu s preplatkom psychiatra za nervové zrútenie od ministerstva vnútra. Zopár pohlavných narážok na kvalitu systému, vysvetlovačky čo sa deje, no slečna zostala zaseknutá pri mojej otázke, či mi naša super sociálna vláda preplatí čas, ktorý som zabil NEpodaním daňového priznania. Ale áno v horiacom vlaku by ma to netrápilo, to je pravda.

Nič no, tri hodiny a 5 min života opäť v prdeli, pulz vhodný na písanie hejterského plátku a žena vedľa mňa stále pokojne spí. 

Poďme spolu pohnúť
vašim biznisom

Napíšte nám a my postavíme komplexný plán pre predaj vašich produktov a služieb.